Moje meno je Patrik Viša.

 

Som zakladateľ projektu www.jedalnickynamieru.sk a profesionálny kondičný tréner vo vrcholovom športe, ale pracujem najmä s bežnou klientelou.

 

Ako bývalý vrcholový športovec som nazbieral mnoho skúseností už počas svojej kariéry. Neskôr som ich prehlboval na FTVŠ UK v Bratislave ktorej som absolventom a pomocou nespočetného množstva kurzov, ktoré som absolvoval doma, ale aj v zahraničí. V praxi som už viac ako 10 rokov. Okrem trénovania sa venujem naplno aj profesionálnemu výživovému poradenstvu a mentorovaniu ľudí, ktoré ku cvičeniu a zlepšeniu životného štýlu neodmysliteľne patrí. Poradenstvu a tvorbe profi jedálničkov na mieru sa v praxi venujem už 6 rokov. Som absolventom rôznych školení a seminárov zameraných na zdravé stravovanie a vyváženú stravu.

 

Pri mojej práci sa snažím prepojiť tri základné piliere ktoré bez seba nedokážu správne a naplno fungovať cvičenie, zdravé stravovanie a mentálnu pohodu.

 

V tomto projekte sa nezameriavam na nezmyselné diéty, ktoré Vám dočasne pomôžu a potom Vám to pekne vrátia aj s úrokmi! Neexistuje žiadna univerzálna diéta ani jedálniček ako to prezentujú mnohé weby alebo spoločnosti ktorý si môžete stiahnuť niekde na internete a za týždeň budete vidieť zmenu a život bude lepší. Rovnako, ako neexistuje žiadna plnohodnotná náhrada stravy, pilulka, prášok, kokteil ktoré by Vám priniesli dlhodobé výsledky a zdravie ako je mnohokrát prezentované na obale alebo nejakej príručke k danému produktu.

 

Presne pre to ku klientom pristupujem s čo najindividuálnejším prístupom! Som odporcom akýchkoľvek diét, podľa mňa to je u zdravého človeka nezmysel! Svojim klientom sa snažím poskytnúť informácie, ktoré im pomôžu zmeniť svoj životný štýl dlhodobo a nastaviť ich tak aby bez nejakých veľkých obmedzení dokázali fungovať v bežnom živote. Riadim sa pravidlom 80/20 o ktorom sa môžete dozvedieť viac na online konzultácií zdarma.

Archív článkov